Adobe Photoshop

Το Adobe Photoshop αποτελεί το πρότυπο για την επαγγελματική επεξεργασία εικόνας. Με τα ενσωματωμένα εργαλεία generative AI, μπορείτε να δημιουργήσετε, να επεξεργαστείτε και να βελτιώσετε φωτογραφίες με απαράμιλλη ευκολία και ακρίβεια.

Διαθέσιμο σε Windows, macOS, iOS, Android και μέσω web browser, το Photoshop προσφέρει ευελιξία και παντού πρόσβαση, επιτρέποντάς σας να εργάζεστε όπου κι αν βρίσκεστε.

Επίσημες πηγές λήψης

Κάθε παρακάτω πηγή έχει επικυρωθεί έναντι ενός εγκεκριμένου τομέα εκδότη και έχει εγκριθεί συντακτικά. Οι σύνδεσμοι δρομολογούνται μέσω ασφαλούς εσωτερικής ανακατεύθυνσης.

Windows Επίσημο

Adobe Inc.

Επίσημος ιστότοπος

Μετάβαση στην επίσημη πηγή

Πλατφόρμες: , , , ,

Σύγκριση Adobe Photoshop

Μια αντικειμενική, πλάι-πλάι επισκόπηση βασισμένη μόνο σε επαληθευμένα δεδομένα.

Ιδιότητα Adobe Photoshop Αυτή η σελίδα IrfanView RapidRAW JS Paint
Προγραμματιστής Adobe Inc.Irfan SkiljanCyberTimonIsaiah Odhner
Κατηγορία GraphicsGraphicsGraphicsGraphics
Πλατφόρμες Android, iOS, macOS, Web, WindowsWindowsWindowsWindows
Επίσημες πηγές 1111
Επαληθευμένο επίσημο

Εναλλακτικές του Adobe Photoshop

Επαληθευμένες, επίσημες λήψεις στην ίδια κατηγορία.

  1. JS Paint Isaiah Odhner Windows
  2. IrfanView Irfan Skiljan Windows
  3. RapidRAW CyberTimon Windows

Σύγκριση όλων των εναλλακτικών του Adobe Photoshop →

Συχνές ερωτήσεις

Πού μπορώ να κατεβάσω το Adobe Photoshop με ασφάλεια;
Χρησιμοποιήστε τις επίσημες πηγές που αναφέρονται σε αυτήν τη σελίδα. Κάθε σύνδεσμος επικυρώνεται έναντι ενός εγκεκριμένου τομέα εκδότη και δρομολογείται μέσω μιας ασφαλούς εσωτερικής ανακατεύθυνσης — χωρίς τρίτους ή ομαδοποιημένους εγκαταστάτες.
Ποιες πλατφόρμες υποστηρίζει το Adobe Photoshop;
Το Adobe Photoshop είναι διαθέσιμο για Android, iOS, macOS, Web και Windows.
Είναι αυτή η επίσημη λήψη του Adobe Photoshop;
Ναι. Κάθε πηγή που εμφανίζεται εδώ επικυρώνεται έναντι του εγκεκριμένου τομέα του εκδότη και ελέγχεται συντακτικά πριν δημοσιευτεί.
Ποιος αναπτύσσει το Adobe Photoshop;
Το Adobe Photoshop αναπτύσσεται από την Adobe Inc..
Ποιες είναι οι καλύτερες εναλλακτικές του Adobe Photoshop;
Δημοφιλείς εναλλακτικές περιλαμβάνουν RapidRAW, JS Paint και IrfanView. Δείτε την παραπάνω σύγκριση για μια πλάι-πλάι επισκόπηση.

Κριτικές & αξιολογήσεις

Δεν υπάρχουν κριτικές ακόμα — γίνετε ο πρώτος που θα μοιραστεί την εμπειρία σας.

Γράψτε μια κριτική

Το email σας δεν δημοσιεύεται ποτέ. Το όνομα και το email είναι υποχρεωτικά.

Η βαθμολογία σας